Plošina Cabstar 22 metrů

Nissan Cabstar dokonale skloubí dosah do výšky, který činí 22 metrů, a dosah do šířky, který je v případě této autoplošiny 12 metrů. Největší výhodou této autoplošiny je možnost alternativního pohonu na elektřinu. Díky tomu nevydává hluk a můžete pracovat i tam, kde to běžně kvůli hluku motoru nejde.

Kompaktní rozměry vozidla, které je postavené na podvozku osobního automobilu do 3,5 tuny, zajišťují další řadu výhod. S touto pracovní plošinou je tak možné manévrovat i v úzkých uličkách města. Nízká váha zaručuje také to, že se nepoškodí povrch pod vámi, což je častým problémem větších autoplošin.

Dalším plusem Nissanu Cabstar 22 je snadné ovládání přímo z pracovního koše. Tomu snadno porozumí i úplný začátečník. Koš nabízí veškerý potřebný komfort, včetně elektrických rozvodů přímo z kabiny. Jistě oceníte, že nebudete muset do výšky natahovat prodlužovací šňůru, která by mohla práci znepříjemnit.

Alternativní elektrické napájení je ale hlavní doménou tohoto vozu. Při přechodu na elektřinu není potřeba nechat zapnutý motor, takže šetříte pohonné hmoty i hluk. Můžete tedy pracovat i tam, kam běžná plošina kvůli hluku nebo provozu motoru pracovat nemůže.

Technické parametry pracovní plošiny s dosahem 22 metrů:

CELA Z220

Příspěvek byl publikován v rubrice Naše plošiny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.