Doplňkové služby

K našim pracovním plošinám si můžete objednat také doplňkové služby. Někdy se při používání autoplošiny neobejdete bez elektrického proudu. Námi pronajímané pracovní plošiny mají rozvody proudu vedoucí až do pracovního koše, takže není potřeba používat prodlužovačky. I bez přímého zdroje elektrického proudu se ale obejdete. Nemáte-li se v místě práce kam připojit, můžete si půjčit naší moderní elektrocentrálu Honda, která přísun proudu zajistí.

Ani čištění míst ve větších výškách už nemusí být problém. Je známo, že v těchto místech se čištění provádí poměrně složitě. Naše plošiny Iveco All-Road 4×4 s dosahem 21 metrů a Nissan Cabstar s dosahem 25 metrů disponují tlakovým, resp. vodním potrubím ze země až do pracovního koše! Můžete si tak k pronájmu plošin objednat i vysokotlaký čistič, který vše vyřeší za vás a poradí si i s těmi největšími nečistotami, které jsou na místě několik let.

U autoplošin Iveco Daily All-Road 4×4 21m / Nissan Cabstar 25m / Fuso Canter 4×4 30m existuje také možnost zapůjčení závěsného háku. Ten unese až 200 kg u 21m, resp. 260kg u 25 a 30m plošin – je tedy vhodný pro přenášený těžkých břemen. Lze ho velmi snadno namontovat místo pracovního koše, a zabere to jenom několik minut. Více informací o této službě naleznete na stránce plošina jako jeřáb.

Zapůjčení doplňkové výbavy pro naše praocní plošiny je možné pouze když zájem projevíte již při uzavření objednávky. Běžně totiž s sebou toto vybavení nevozíme a musí to být nahlášeno předem. Ceny za doplňkovou výbavu se účtují za den. U elektrocentrály je vždy nutné ještě zaplatit palivo, které spotřebuje. Palivo vám ale dovezeme i s centrálou, a poté ho započítáme do ceny.