Plošina jako jeřáb

Když potřebujete pracovní vůz s ramenem, které dosáhne do velkých výšek, ale spíše než lidi potřebujete dostat nahoru materiál, jsou nejlepším řešením naše plošino-jeřáby. Jde o klasické plošiny, které se ale jednoduchou a krátkou úpravou předělají na vůz se závěsným hákem, který unese až 260 kilogramů. Navíc vůz váží pouze 3,5 tuny, takže není problém dostat se s nimi prakticky kamkoliv.

Máte na výběr mezi plošinou s výškovým dosahem:

  1. 21 metrů
  2. 25 metrů
  3. 30 metrů
Iveco 4 × 4 allroad – 21m Nissan Cabstar – 25m Mercedes Fuso 4×4 –
30m
1 hodina 1600 Kč 2000 Kč 3000 Kč
Nad 2 hodiny
(tato zvýhodněná sazba je
účtovaná od 1. hodiny pronájmu!)
1200 Kč / hod 1600 Kč / hod 2200 Kč / hod
Dopravné 25 kč / km 25 kč / km 37 kč / km

Upozorňujeme, že v této úpravě půjčujeme vůz pouze při specifických potřebách zákazníka, a proto neposkytujeme při delším používání vozu progresivní slevy jako u klasických plošin. Naše jeřáby ale mají oproti klasickým velkým jeřábům tu výhodu, že jsou lehké, kompaktní a nepotřebují tedy pro práci například v centru města žádné povolení. Ovládání je navíc velmi jednoduché.

Možnost využití takového jeřábu jsou obrovské. Díky své nosnosti je vhodný pro zvedání menších břemen, na které nepotřebujete větší jeřáb. Pomocí jeřábu můžete přemisťovat sochy a jiné těžké předměty, nebo vyzvedávat do výšky materiál tam, kde nelze použít lešení.

Naše jeřáby se podílely na mnoha významných pracích. Naší dosud nejvýznamnější referencí je práce v centru Prahy, která zahrnovala instalaci sochy na historický dům. Je jasné, že běžný velký jeřáb by se na místo ani nedostal.

Pokud chcete znát podrobnosti o technických parametrech jeřábů, podívejte se přímo na stránky popisující jednotlivé plošiny.