Plošina Iveco 4×4 21 metrů

Iveco 4X4 allroad je špičková autoplošina, díky které se dostanete nejen do výšky 21 metrů, ale díky pohonu čtyř kol také do běžným plošinám nepřístupného terénu. Své využití najde především na nezpevněných cestách, které díky pohonu obou náprav projede velmi snadno. Manévrovací schopnosti této pracovní plošiny jsou lepší než u běžných autoplošin, protože je vůz lehký a kompaktní. To se hodí především ve městě. Nízká váha zaručuje, že nepoškodíte povrch pod vámi, což je u velkých plošin problém.

Vůz má redukční převodovku s uzávěrkou diferenciálu, takže můžete snadněji manévrovat.

Stejně jako u všech našich plošin je i v případě Iveco 4×4 allroad samozřejmostí jednoduché ovládání, kterému porozumí i začátečníci. Autoplošina Iveco 4×4 allroad má záporný dosah až dva metry, můžete jí využít i pro práci pod úrovní terénu. Skvělé pokud potřebujete opravit například most, ale nemůžete se k němu dostat zespodu.

Pracovní koš této plošiny vám poskytne veškeré pohodlí, které si při práci můžete přát. Nachází se v něm nejen elektrická zásuvka, ale také tlakové potrubí, do kterého lze vést vodu i vzduch. Není tedy potřeba shánět prodlužovací šňůry, které v praxi práci spíše komplikují než usnadňují. K plošině nabízíme i příslušenství, více v doplňkových službách.

Pracovní koš je možné během několika málo minut vyměnit za závěsný hák, který uzvedne až 200 kg. Informace k plošině jako jeřáb naleznete zde.

Technické parametry pracovní plošiny s dosahem 21 metrů

dosah-iveco-dt21

Příspěvek byl publikován v rubrice Naše plošiny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.