Plošina Cabstar 25 metrů

Nissan Cabstar 25 má nejvyšší dosah ze všech pracovních plošin, které nabízíme na podvozku do 3,5 tuny. S touto pracovní autoplošinou se pohodlně dostanete až do výšky 25 metrů, případně i do 12 metrů do boku. Rameno nabízí také mínusový dosah, díky kterému můžete pracovat až pět metrů pod úrovní terénu. Ideální řešení pro práce například na opravách mostů, ke kterým není možné dostat koš zespod.

Obrovskou výhodou této plošiny je hmotnost. Ta se totiž vejde do 3,5 tuny, takže jde vlastně o osobní automobil. Rozměry této pracovní plošiny jsou mnohem lepší než u větších vozů, které se kvůli svým rozměrům nevejdou do užších městských uliček, a navíc nabízí dobré manévrovací schopnosti. Nízká hmotnost je navíc výhodná i z toho důvodu, že je šetrnější k povrchu, na kterém plošina stojí.

Ovládání plošiny zvládne i začátečník. Vše je ovládáno z panelu přímo v pracovním koši a nejsou potřebné žádné zkušenosti. Přímo v koši jsou nainstalovány elektrické rozvody přímo z kabiny, takže se nemusíte starat o zajištění externího přívodu proudu pomocí kabelu. Rozvody jsou zde také pro vzduch a vodu, což je dobré zejména při použití vysokotlakého čističe. K plošině nabízíme i doplňkové příslušenství.

Pracovní koš můžete snadno během pár minut vyměnit za závěsný hák, který unese až 260 kg a usnadní vám práci s těžkými břemeny. Více viz stránka plošinový jeřáb.

Technické parametry pracovní plošiny Nissan 25 metrů:

Dosah CELA DT24

Příspěvek byl publikován v rubrice Naše plošiny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.