Pronájem pracovních plošin

Pracovní plošiny jsou neocenitelným pomocníkem pro všechny výškové práce. Bez pomoci pracovních plošin se zkrátka ve výškách neobejdete. Koupě takové plošiny se ale nemusí vždy vyplatit, když jí potřebujete využívat jen nárazově. A proto přicházíme s možností pronajmout si naší pracovní plošinu právě pro tyto případy. Nabízíme velmi kvalitní vybavení a příznivé podmínky. Proč si pronajmout pracovní plošinu právě u nás?

Nejlepší cena na trhu Všechny konkurenční pronajímatele pracovních plošin spojuje jedna nevýhoda, která u nás neexistuje. Běžně totiž zaplatíte za odvoz pracovní plošiny do cílového místa vždy počet kilometrů, které řidič skutečně ujel. U nás se ale cena za odvoz plošiny počítá pomocí speciální elektronické aplikace, která vždy zvolí nejkratší možnou cestu do cíle. Tu zaplatíte za jakýchkoliv okolností. I kdyby náš řidič zvolil odlišnou trasu, zaplatíte vždy jen sazbu za trasu nejkratší.

Přesnou cenu pronájmu naší pracovní plošiny lze jednoduše zjistit prostřednictvím našich webových stránek, na kterých se nachází online kalkulačka. Ta funguje stejně jako aplikace pro počítání reálné ceny, a proto cena vypočítaná kalkulačkou vždy odpovídá ceně, kterou skutečně zaplatíte.

Moderní vybavení a doplňkové služby

Naše nejvyšší pracovní plošina má dosah až 30 metrů do výšky, což pohodlně pokryje rozsah většiny prací, na které jsou pracovní plošiny využívány. Pro zajištění optimálních podmínek ale doporučujeme práci v rozsahu 24 – 26 metrů.

Naše pracovní plošiny ale umí operovat velmi dobře i do boků. Do stran se vysune až na vzdálenost patnácti metrů, v případě, že je koš obsazen dvěma osobami pak třináct metrů.

Tři z naších plošin jsou registrovány jako osobní automobil, protože technicky odpovídají vozu do 3,5 tuny. Je tedy snazší je nejen řídit, ale také s ní manipulovat v prostorech, kam se velké plošiny nedostanou.

V neposlední řadě nabízíme doplňkové služby, jako možnost zapůjčení elektrocentrály, vysokotlakého čističe nebo závěsného háku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.